Biz Kimiz?

Global Secure Cargo Service (GSCS) olarak, lojistik yönetimi ve uluslararası gönderiler konusunda en uygun maliyetli çözümleri uzman personelimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Yenilikçi ve dürüst hizmetler sunmak, kendi çalışanlarına ve ortak paydaşlarına karşı pozitif yönde örnek tutum ve davranışlar sergileyerek sektöre yön gösterici olmayı hedefliyoruz. Müşteri odaklılık ilkemizle müşterilerimizin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını önden algılamak ve karşılamak için yenilikçi çözümler geliştiriyoruz. Bilgili saha ekibimiz sizler için her detayı en ince ayrıntısına kadar inceler ve siz değerli müşterilerimizi bu yönde bilgilendirir.

Yüksek müşteri memnuniyetini; iş akış zincirimizin her aşamasında uyguladığımız doğru, hızlı, hatasız, sürekli ve şeffaf iş yapma prensibiyle oluşturduk. Sahip olduğumuz deneyimli ve uzman kadromuz, güçlü filomuz ve ekipman donanımımız, ileri IT teknolojilerimiz ve Ar-Ge ekibimiz, yurt içi ve yurt dışına yayılmış network ağımız, sahip olduğumuz yüksek kapasiteli depo ve antrepolarımız, müşteri ihtiyaçlarına özel esnek ve inovatif lojistik hizmetleri sunar.

Dünyayı Taşıyoruz: Uluslararası Kargo Çözümlerini Özen ve Ayrıcalıkla Sunuyoruz.

Hakkımızda

GSCS Express

GSCS Express hizmeti, yurtdışı gönderilerin standart çıkışlarının gerçekleştirildiği kargo sistemi hizmetimizdir. Gönderileriniz teslim alındığı gün çıkışı gerçekleştirilir ve ortalama 4 iş günü içerisinde transferi gerçekleştirilir. Ekonomik fiyat politikasıyla hazırlanan standart ve pratik hizmetimizin detaylarını inceleyebilir veya daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmeti İncele
Hakkımızda

GSCS Express Plus

GSCS Express Plus hizmeti, yurtdışına göndereceğiniz acil ve öncelikli paketler için sunulan bir hizmettir. Yalnızca 1 iş günü transfer süresi olan ülkelerde geçerli olan bu sistem ile yurtdışı kargolarınızı günün erken saatlerinde alıcısına ulaştırabilirsiniz. Express Plus hizmetimizin detaylarını ilgili sayfadan inceleyebilir veya daha fazla bilgi için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Hizmeti İncele
Hakkımızda

Mikro İhracat

Mikro İhracat hizmetimizle ETGB’li çıkışlarınızı, yani ağırlığı 300 kg ve mali değeri 15000€ altındaki gönderilerin işlemlerinizi, dolaylı temsil yetkisi ile Gümrük Müşavirliği Ücreti, konşimento ve ardiye ücreti almaksızın, hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Şirketinizin Ticaret Odası kaydı bulunuyor ve gönderi önkoşulları da uygun ise bu hizmeti tercih edebilirsiniz

Hizmeti İncele
Hakkımızda

İthalat & İhracat

Yurtdışından getirmek istediğiniz ürünler için kullanabileceğiniz ithalat (import) sistemimiz ile dünyanın her noktasından paketiniz dilediğiniz adresten alır ve dilediğiniz adrese teslim edilir. Gelecek paketlerinizin gümrük işlemleri konusunda sizi ekibimiz bilgilendirmektedir. Bedelli veya bedelsiz ihracat gönderilerinizde IATA Kuralları kapsamında taşıması yapılmakta olup adres teslim veya havalimanı teslim seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Hizmeti İncele
Hakkımızda

Minivan Express

Minivan ekspres taşımacılık ile hava yolu taşımacılığına göre daha ekonomik ve güvenli bir taşıma ile yükleriniz adresine ulaşmaktadır. Ürünleriniz, gideceği lokasyona bağlı olarak ortalama 24 ile 84 saat civarında teslim edilmektedir. Minivan ekspres taşımacılığı size lojistikte en hızlı çözümü sunar.

Hizmeti İncele

Esnek, yenilikçi ve hızlı çözümler ile her zaman yanınızdayız