Ekonomik ve Pratik

GSCS Express hizmeti, yurtdışı gönderilerin standart çıkışlarının gerçekleştirildiği kargo sistemi hizmetimizdir. Gönderileriniz teslim alındığı gün çıkışı gerçekleştirilir ve ortalama 4 iş günü içerisinde transferi gerçekleştirilmektedir.

Hizmet özellikleri;

  • Avrupa bölgelerine 1-2 iş günü transfer,

  • Amerika bölgelerine 2-4 iş günü transfer ile teslimatların sağlanmasıdır.

  • Gönderileriniz teslim alındığı gün çıkışı gerçekleştirilir.

Ekonomik fiyat politikasıyla hazırlanan standart ve pratik hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

GSCS Express

Sıkça Sorulan Sorular

Ne zaman teslim edilecek?

Global Secure Cargo Services

Özel bir teslim tarihi belirtilmediyse, teslimat genellikle 2-5 iş günü içinde yapılır. Ancak, bazı durumlarda bu süre uzayabilir, özellikle uzak veya az erişilebilir bölgelerde.

Ne tür ürünler taşınabilir?

Global Secure Cargo Services

Kargo şirketleri çoğu ürünü taşır, ancak bazı ürünlerin taşınması yasaktır veya sınırlıdır. Örneğin, cinsiyet değiştirici ilaçlar, zehirli maddeler, silahlar ve yaşamı tehdit eden maddeler taşınamaz.

Nasıl ödeme yapılır?

Global Secure Cargo Services

Ödeme genellikle kargo tesliminden önce yapılır. Ödeme yöntemleri arasında nakit, kredi kartı ve havale/EFT gibi seçenekler bulunur.

Kargo teslim edilemediğinde ne yapılır?

Global Secure Cargo Services

Eğer teslimat yapılamıyorsa, kargo şirketi tarafından gönderici veya alıcıya bir bildirim yapılır ve yeniden teslimat için bir tarih belirlenir. Eğer gönderici veya alıcı teslimatı reddeder veya teslimatın yapılamadığı bir nedenden dolayı para iadesi talep ederse, iade işlemleri başlatılır.

Farkımız

GSCS Express

Akıllı Fiyatlandırma Özelliği

Akıllı algoritmayla geliştirilmiş fiyatlandırma özelliği sayesinde parsiyel, parça ve komple kargo taşımacılığı için anlık fiyat alabilirsiniz.

GSCS Express

Güven

Taşıdığımız her paket için özen gösterir ve adresine sorunsuz ulaşması için bütün önlemleri alarak, risksiz bir süreç yönetiriz.

GSCS Express

Müşteri Odaklılık

Sizi her zaman dinleyerek teknoloji geliştiren ve kargo taşımacılığı operasyonunu iyileştiren, kendini sürekli yenileyen müşteri odaklı yaklaşım sergileriz.

İletişime Geç

Sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.